Наверх
Войти на сайт
Регистрация на сайте
Зарегистрироваться
На сайте недоступна
регистрация через Google
Мобильные приложения
AppStore GooglePlay

Светлана, 46 - 5 декабря 2014 04:31

Коли у село приходить вечiр, парубки та дiвчата збираються у клюб. Хлопцi надiвають самi новi спортивнi штани, рубашку заправляють у штани, вдягають красивi туфлi i йдуть у центр села. А самi моднi пацани iдуть у клюб на мiциклетi чи на машинi.
Дiвчата збираються повiльнiше: iм ще треба зробити макiяж розмалювати обличчя, i надухатися справжнiми хранцузькими духами, якi вони купили в суботу в райцентрi за п'ять гривень. Якщо вже пiзно, i мамка вже спить, то можна навiть дiстати iз шафи найкоротшу юбку, що ледве закривае труси.

У клюбi нiчого хорошого немае, але йти туди нада, бо других гульок у селi немае. А якщо ти у клюб не прийдеш, то завтра у тебе спитають: "тю, а чого ти у клюб не прийшов вчора" - це тiпа попуск.

У клуб приходити раньше одинадцяти вечора не модньо: з десяти тут тусуються тiльки дiвчатка 12 рокiв, якiм нада до пiвночi прибiгти додому, бо татку зранку надае лозинякою по жопi. Таких дiвчат називають "сцикухами". Iнколи вони випивають на трьох пляшку самогону i валяються пiд клюбом.
А пiсля одинадцяти в клубi починаються справжнi гулянки.

Головна гульня у клюбах - це танцi. На танцях крутять Таню Буланову, Сердючку i Любе. Дiвчата танцюють в кружочку, а хлопцi сидять на заборчику бiля клюбу. Еслi хлопець танцюе, значiть вiн п'яний чи танцюе медляк.
У продвинутих клюбах раз в тиждень крутять кiно. Кiно крутять старе, тому шо оборудованiе ще з совецькiх времьон осталось. У самих продвинутих клюбах есть вiдiк, який стоiть у маленькiй комнатi, i еслi дивляться вiдiк, то в команту набиваеться людей бiльше, чiм в кiевське метро в час пiк.
У багатих селах е бiльярд. Но грають в нього приезжi городськi чи самi моднi местнi - бiльярд стоiть три гривнi, а це дуже дорого. Нормальний пацан лучше за 4 гривнi купить бутилку самогона.

Якщо в когось день народження/родини/христини/зарiзали свиню, то винуватець виставляеться: приносить трилiтрову банку самогону, шмат сала, огiрки-помiдори. П'е пiв-клюба. У кожному селi е пасажир, що кожен день напиваеться i спить на схiдцях клюбу. Але його всi люблять i навiть не б'ють.

А у продвинутих селах ще курять коноплю.

Самий модний чувак - завклюб. Вiн рiшае яку музику крутить на дiскотецi i коли закривать клюб. Завклюба i його дружбанiв нада уважать i наливать iм по сто грам.

У гарних клюбах кожен вечiр закiнчуеться дракою. Якщо у своему селi нема кому дати в пику, то хлопцi беруть у колгоспi бортовий ГАЗон, трактор чи пiдводу, i iдуть в сусiдне село - там бити можна всiх. Якщо транспорт не знайшли, то можна просто побити шибки у своему клюбi.

Пiсля закриття клюба моднi пацани на мiциклетах i машинах розвозять самих симпатичних дiвчат: кого додому, а кого спочатку у гречку, а потiм додому. А немоднi пацани i дiвчата роблять те ж саме, тiльки пiшки
Добавить комментарий Комментарии: 0
Мы используем файлы cookies для улучшения навигации пользователей и сбора сведений о посещаемости сайта. Работая с этим сайтом, вы даете согласие на использование cookies.